Fashion|Accessoires|Fashion Kids|Tassen|Kado's|Kinderkamer|Beauty|Kids|Baby|Wonen|Kaartjes, papier & DIY
Home > Blogs > Fashion > Nieuw merk: Zendee

Nieuw merk: Zendee


woensdag 8 augustus 2012 | 373 keer gelezen | geen reacties | Fashion

Wauw! Er is een spiksplinternieuw merk op de markt. Zendee. Wij stellen Zendee graag aan je voor.

Eigenaresse Zefanja vond het na zes jaar Tante Betsy tijd voor een nieuwe uitdaging. Zendee dus! Een eigen label met stoere, sportieve retro en vrouwelijke jurkjes en vestjes. En dat is, als het aan ons ligt, goed gelukt. Een aantal van deze fabulous jurkjes staan al op onze wishlist. 






Er is veel aandacht besteed aan kwaliteit en afwerking. Dat zie je duidelijk aan de kleding, je weet gewoon dat het heerlijk en comfortabel zit. Uiteraard is het belangrijk dat het lekker zit, maar het allerbelangrijkste is natuurlijk hoe de kleding er uit ziet. Superleuk dus! Zendee is glansrijk geslaagd voor onze test. De collectie is pittig en kleurrijk en bijna elk model is er in een lichte a-lijn of rechte variant! Oooh, zo'n jurkje van Zendee wil je toch gewoon in je kast hebben hangen? 

*WIN*WIN*WIN*WIN*WIN*WIN*WIN*WIN*WIN*WIN*WIN*
Wil je een jurkje van ZenDee winnen? Dat kan! Amaroo.nl mag namelijk zo'n waanzinnig leuk jurkje weggeven. Wat je hier voor moet doen? Volg ons (amaroopuntnl) op Twitter en retweet onze tweet over deze actie. Bij 600 volgers geven wij een jurkje naar keuze weg van ZenDee.

Vond je deze blog leuk? Deel het met anderen!
Reageer zelf
Meer blogs
Hoe draag je een sjaal?
donderdag 27 september 2012 | 404 keer gelezen | geen reacties | Fashion

Hoe draag je een sjaal? Wij geven je veertig tips over hoe je een sjaal kunt dragen. ... Lees meer

De tien leukste ... regenlaarzen!
dinsdag 25 september 2012 | 247 keer gelezen | 1 reactie | Fashion

Met dit weer mag je ze weer tevoorschijn toveren. De regenlaars! ... Lees meer

Shoppingmood: Blue
vrijdag 31 augustus 2012 | 198 keer gelezen | geen reacties | Fashion

Vandaag is onze shoppingmood...Blue. En daar past het product van de week perfect tussen! ... Lees meer

Kortingsactie bij Soshin!
woensdag 15 augustus 2012 | 223 keer gelezen | geen reacties | Fashion

Hoe leuk! We hebben weer een toppertje van een webshop gevonden. Soshin verkoopt leuke en hippe beenmode. ... Lees meer

Bikini of badpak scoren zo vlak voor de vakantie? *korting*
vrijdag 6 juli 2012 | 168 keer gelezen | geen reacties | Fashion

Ben je nog snel op zoek naar een leuke bikini of badpak voor je vakantie of de zomer die vast nog wel komt? Dan hebben wij weer een superleuk adresje voor je gevonden! ... Lees meer

Sale bij Le Ballon
donderdag 28 juni 2012 | 145 keer gelezen | geen reacties | Fashion

Le Ballon behoort tot één van onze favoriete stenen winkels en deze winkel heeft ook een webshop! Heel handig dus. Zeker als je hoort dat er nu bij Le Ballon ook sale is! ... Lees meer

Gespot: Leuk outfit bij Fabriq
dinsdag 19 juni 2012 | 212 keer gelezen | geen reacties | Fashion

Kleding shoppen is leuk. Wij hebben de webshop Fabriq gevraagd een mooi outfit voor ons samen te stellen. Laat je inspireren! ... Lees meer

 
  

laatste blogs


Holland in Huis introduceert: Hollands haakwerk

Lonneke en Renate van de webshop Holland in Huis hebben weer iets nieuws bedacht!

The instant comfort pocket box

The instant comfort pocket box. Onze nieuwsgierigheid is gewekt als we lezen: ‘Do not despair - the instant comfort pocket box - is here for you!’. Wat we vinden, overtreft onze verwachtingen (en slaat alle wanhoop de grond in).

Hoe ontwerp je een nieuwe collectie?

Heb je je altijd al afgevraagd hoe het nu precies in zijn werk gaat, het ontwerpen van een nieuwe collectie kleding? Martine, van PuckUnlimited gaat het je uitleggen in een serie van blogs die zij voor Amaroo.nl schrijft als gastblogger.

Laatste nieuws van



De nieuwe babykamerthema’s van Little Dutch zijn nu verkrijgbaar bij Aapje4Kids

Heb je de leuke slofjes van Inch Blue bij Op Een Grote Paddestoel al gezien?


Amaroo tweets